Taniec użytkowy


Dla singli i par, ludzi młodych i seniorów

umów się na Zajęcia
Taniec użytkowy Rabka-Zdrój

Charakterystyka tańca

Nauka tańca użytkowego pozwala zapoznać się z różnorodnością stylów, technik tanecznych oraz wyposaży w umiejętności niezbędne na rozmaitych imprezach takich jak wesele, sylwester czy studniówka, ale też sprawdza się wyśmienicie w codziennych sytuacjach takich jak wyjście do klubu, impreza u przyjaciół czy nawet romantyczna kolacja.

Taniec użytkowy Nowy Sącz

Dla kogo taniec użytkowy

Na zajęcia organizowane przez studio So Beat może przyjść dosłownie każdy! Pary, jak i single. Należy pamiętać, że nigdy nie jest za późno żeby zacząć tańczyć. Ani wiek, a tym bardziej predyspozycje fizyczne nie grają roli. Liczy się tylko taniec.

Nauka tańca użytkowego

Czego się państwo nauczą

Utwory muzyczne, do których uczymy są popularne i często można je usłyszeć w radio i na różnorodnych imprezach. Pomaga to w łatwiejszym przyswajaniu kroków ale też spowoduje, że nabytą wiedzę będą mogli Państwo zaprezentować przy każdej okazji.

Kurs tańca użytkowego

W jaki sposób

Proponujemy cotygodniowe zajęcia taneczne trwające 45 minut. Stopień trudności kroków oraz liczba tańców zwiększa się wraz z czasem trwania kursu. Istotnym kierunkiem nauczania oprócz przedstawienia rytmów i samych kroków, jest również zapoznanie Państwa z podstawowymi regułami jakie mają zastosowanie podczas tańca w parze.

Możliwe są lekcje indywidualne bądź kurs grupowy. Zapisując się na kurs nie musisz mieć osoby towarzyszącej. Być może ktoś inny szuka pary jak Ty (informacja u instruktora).